Ludzie

Ludzie

Robert Suszko

Robert Suszko

CEO

Doradca zarządów i trener biznesu, mentor koncentrujący się na aspektach finansowych, obszarach kierowania zespołami oraz optymalizacjach zarządczych. Mówca motywacyjny w zakresie rozwoju osobistego i finansowego. 

Autor książki Finanse Absolutnie Osobiste czyli wszystko czego boisz się dowiedzieć o sobie, biznesie i pieniądzach.

Jak doradca skupia swoją uwagę na skuteczności finansowej oraz zarządczej w przedsiębiorstwie. Nie uznaje dróg na skróty. Świadomy, że prawdziwy sukces zawsze wykuty jest w ogniu wyborów i rezygnacji.

Twórca i pomysłodawca narzędzia coachingowego dla przedsiębiorców – Business Point System.
Jest przedsiębiorcą /w tym biznesy pasywne/ oraz twórcą wielu koncpecji i narzędzi biznesowych, które wdraża w prowadzonych przez siebie firmach oraz podczas treningów biznesowych. Pełni funkcje właścicielskie, członka Zarządów oraz Prezesa. Obecnie CEO Polskiego Instytutu Rozwoju Strategii Biznesowych.

Absolwent Master of Business Administration, Executive (Uniwersytet Śląski – IAE Aix-Marseille Graduate School o Management) oraz uczestnik wielu szkoleń międzynarodowych organizowanych przez największe firmy szkoleniowe globu.

Umiejętności trenerskie oraz wiedzę zdobywał jako praktyk biznesu i sceny, wykładowca prywatnych uczelni, oraz absolwent jednego z najbardziej cenionych międzyna- rodowych szkoleń trenerów Train the Trainer Blaira Singera. Robert Suszko jest również autorem ponad 100 artykułów o tematyce biznesowej oraz poruszającej warsztat rozwoju osobistego i finansowego.

Tomasz Damian

Tomasz Damian

Praktyk biznesu, ekspert finansowy. Specjalizacja projektowanie strategii sprzedażowych.

Przedsiębiorca, ekspert finansowy oraz doświadczony sprzedawca. Karierę zawodową rozwijał w sektorze bankowym w bankach GE Money Bank, BPH, Getin Bank, Millenium Bank oraz Open Finance. Zwolennik postawy proaktywnej w życiu i w biznesie. Specjalista w kontaktach z klientem, w obsłudze pośredniej i bezpośredniej.

Jako doradca w PIRSB wykonuje zadania, które pozwalają firmom się rozwijać, zgodnie z oczekiwaniami właścicieli i zarządów. Optymalizuje procesy, usprawnia komunikację, wspiera sprzedaż, a także dba o lepsze wyniki przedsiębiorstw.

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji oraz Wydziału Ekonomicznego na Uniwersytecie Gdańskim.

Udziałowiec spółek, członek zarządu i prezes. Edukator w zakresie finansów, autor ebooka “Chcesz mieć kredyt? Miej go mądrze”, twórca bloga kredytowego, publikacji i podcastów “Więcej o kredytach”.